19

21

53

Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia z niedzieli 18 sierpnia 2019 roku

     

 

W tym tygodniu modlimy się o siły i pomoc Ducha Świętego dla wszystkich walczących z nałogami

 

  • Koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele Bożego Miłosierdzia odmawiana jest  w piątki, soboty i niedziele o godz. 1500
  • W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii neoprezbitera, Radosława Radziwonia. Przez cały dzień będzie głosił on słowo Boże a po Mszach św. udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
  • Zbliża się termin naszych dożynek i festynu parafialnego. W tym roku będzie to w niedzielę 8 września. Jak zawsze przy okazji loterii fantowej liczymy na pomoc naszych parafian. Ewentualne materiały na fanty można składać na plebanii.
  • Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest od poniedziałku do piątku bezpośrednio po zakończonych Mszach św. .
  • Można już zamawiać intencje na rok 2020.
  • Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” po raz kolejny organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dochód z recyklingu elektrośmieci jest przeznaczony na pomoc misjonarzom. Zużyte przedmioty można składać na plebanii czasu ich odbioru przez organizatorów (czyli do 29 sierpnia do godz. 1400)
  • Przed kościołem do nabycia: gazetka parafialna „Siewca” i pozostałe gazetki. W zakrystii do nabycia modlitewnik „Droga do nieba”.
  • Za wszystkie ofiary, wykonane prace przy kościele, kwiaty składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 

W minionym tygodniu odeszły do Pana:

- Monika Dulog, lat 86, zam. ul. Wolności

- Marianna Grzyb, lat 92, zam. ul. Lompy       Wieczny odpoczynek…

 

 

Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

- Oskar Odroń, lat 28, zam. ul. Moniuszki i Daria Nawrocka, lat 27, zam. w Opolu zapowiedź 2

- Paweł Białoskórski, lat 32, zam. w Nowym Budzie i Maria Piekarczyk, lat 32,

zam. ul. Słowackiego  zapowiedź 2

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Œw. Miko3aja w Krapkowicach, siedziba: Krapkowice, Koœcielna 8.