48

49

51

Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne z niedzieli 12 maja

 

W rozpoczynającym się tygodniu chcemy modlić się w intencji diakonów przygotowujących się do przyjęcia święceń prezbiteratu

 

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu godzinę przed wieczorną Mszą św.

 2. Koronka do Bożego Miłosierdzia jest odmawiana w kościele Bożego Miłosierdzia w piątki, soboty i niedziele o godz. 15.00.

 3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. w kościele parafialnym, następnie odmówimy różaniec i wyruszymy w procesji do kościoła Bożego Miłosierdzia.

 4. W tym tygodniu dzieci pierwszokomunijne przeżywać będą swój Biały Tydzień (od wtorku do czwartku – Msze św. o godz. 18.00, w piątek – godz. 16.30).

 5. W niedzielę 19 maja o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły I Komunię Świętą.

 6. W piątek o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji strażaków naszego powiatu. Mszy św. będzie przewodniczył bp Rudolf Pierskała, który również poświęci sztandar Straży Pożarnej.

 7. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w czwartek o godz. 19.00

 8. Msza św. szkolna – w piątek o godz. 16.30

 9. Kandydaci do bierzmowania – w czwartek o godz. 16.15 zapraszamy drugi rok przygotowań (klasy siódme)

 10. W maju zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej. W tygodniu będą odprawiane po wieczornych Mszach św., w soboty i niedziele – o godz. 17.30. W ramach nabożeństw majowych w tym tygodniu odmawiamy również nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 11. Po zakończonych Mszach Świętych niedzielnych (oraz w tygodniu na plebanii) są do nabycia „Siewca”, „Gość Niedzielny”, „Droga do nieba”

 12. Dzisiaj w parafiach naszej diecezji przeprowadzana jest zbiórka do puszek na budujący się w Opolu kościół św. Jana Pawła II

 13. Za wszystkie ofiary, kwiaty, prace na rzecz parafii, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 14. Numer konta parafialnego: 43 8884 0004 2001 0000 0505 0001

 15. Polecajmy dobremu Bogu sprawę pokoju na świecie, w Ukrainie, w Ziemi Świętej, w naszej Ojczyźnie i naszych sercach.

 

Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

 • Michał Jasik, lat 21 i Grażyna Szymkiewicz, lat 20 zam. ul. Opolska zapowiedź 1

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Œw. Miko3aja w Krapkowicach, siedziba: Krapkowice, Koœcielna 8.