48

49

51

Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia z niedzieli  3 lipca 2022 roku 

 

 

W tym tygodniu modlimy się o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w ogarniętej wojną Ukrainie i w naszych sercach

 

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie – godzinę przed wieczorną Mszą św.

 2. Koronka do Bożego Miłosierdzia jest odmawiana w kościele Bożego Miłosierdzia w piątki, soboty i niedziele o godz. 15.00

 3. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna bezpośrednio po każdej Mszy św. w dniu powszednim.

 4. W tym tygodniu obchodzić będziemy pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 – Godzina Święta z okazją do przyjęcia sakramentu pokuty.

 5. Rodzina Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w niedzielę 10 lipca. Koszt to 50 zł. Zapisywać się można w zakrystii do 8 lipca.

 6. Okazja do spowiedzi świętej istnieje przed każdą Mszą św.

 7. Fundacja Green Office po raz kolejny organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Elektrośmieci zbieramy na placu plebanijnym do 19 lipca do godz. 12.00

 8. Dożynki i festyn w naszej parafii będziemy obchodzić 11 września. Materiały na loterię fantową można składać na plebanii.

 9. 46 Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę jest planowana na dni 15-20 sierpnia („Zielona Dwójka” wyrusza z Krapkowic 16 sierpnia). Odbywać się będzie w sposób zwyczajny (tj. sprzed czasów pandemii). Zapisy – w kancelarii parafialnej od 18 lipca. Osoby, które chciałyby kierować ruchem proszone są o jak najszybszy kontakt z ks. Szymonem

 10. Po zakończonych Mszach Świętych niedzielnych (oraz w tygodniu na plebanii) jest do nabycia „Siewca”, „Gość Niedzielny” oraz „Droga do nieba”

 11. Numer konta parafialnego: 43 8884 0004 2001 0000 0505 0001

 12. Za wszystkie ofiary, kwiaty, prace na rzecz parafii, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 13. Polecajmy dobremu Bogu sprawę pokoju na świecie, w Ukrainie, w naszej Ojczyźnie i naszych sercach.

 

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

 

- Łukasz Ostaszewski, lat 29 i Barbara Gidzińska, lat 26, zam. w Kątach Wrocławskich zapowiedź 3

- Mateusz Princ, lat 24, zam. ul Sądowa i Natalia Bober, lat 22, zam. w Ligocie Prószkowskiej zapowiedź 2

- Damian Górski, lat 35 i Sandra Sobota, lat 35, zam. ul. Wolności zapowiedź 1

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Œw. Miko3aja w Krapkowicach, siedziba: Krapkowice, Koœcielna 8.